Yazdırmak için tıklayın!

 

Murat AKKAYA kimdir? Kurum ve bireylerin gelişimine ve değişimine yardımcı olacak öğrenme modellerini oluşturmak, bir Öğrenme Ortağı olarak destek vermek amacıyla, farklı platformlarda çalışmalarını yürütmekte, öğrenme yolculuğuna devam etmektedir.

Öğrenme Ortağı, Özel sektöre, Kamu Kuruluşlarına, Üniversitelere ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gelişim, öğrenme ve liderlik alanlarında proje oluşturmak, geliştirmek ve proje koordinasyonu konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Felsefem: Eğer, Kamu, Özel Sektör, STK’lar veya Okullar dahil tüm kurum kuruluşlarda, gelişimsel mentorluk ve koçluk gibi öğrenme ilişkileri olması gerektiği gibi geniş bir bakış açısı ile uygulanabilirse, öğrenen bireyler için bir destek niteliğinde olacak ve öğrenen bireyler, öğrenme liderleri, öğrenen kurumlar ve bu sayede; öğrenen toplumlar ortaya çıkacaktır.

Vizyonum: Öğrenen toplumlarda; mentorluk süreci çok küçük yaşlarda başlamalı, çocuklar büyüdükçe, kendilerinden küçüklere mentorluk yapmaları için cesaretlendirilmeli, her büyük değişimde, kişilere mentorluk yapılmalı ve öğrenme ortağı şapkasıyla, öğrenme ilişki desteği sağlanmalıdır.

Amacım: Öğrenme Ortağı olarak, işbirliği içerisinde olduğum tüm kurum, kuruluşlara ve bireylere verdiğim hizmetlerde gerek kişisel, gerekse kurumsal farkındalık ve katma değer yaratacak şekilde model ve destek olmak.

Hizmet verilen kişi ve kurumların gelişimine ve değişimine yardımcı olacak öğrenme modellerini oluşturmak, eğitim organizasyonları yapmak ve danışmanlık hizmetleri sunmak. Sosyal sorumluluk bilinciyle özellikle gençlerin özgüvenini ve farkındalığını artırmaya yönelik çalışmalar yapmak.
 

 


Murat Akkaya'nın biyografisi için yandaki bağlantıları kullanabilirsiniz!..  Türkçe - English